درباره ما

سلام و ارادت

چند شعار واقعی

- فروشگاه سایه پخش، یک ویترین مجازی است برای تولید کنندگان

- فروشگاه سایه پخش، یک بازار است برای خریداران نهایی

- فروشگاه سایه پخش، بخشی از یک راه حل است


شاید بارها این جمله را از تولیدکنندگان، #کارخانه_داران و #نمایندگان_رسمی_فروش شنیده باشید که فروش تکی نداریم، ما عمده فروشیم. یا اینکه قیمت عمده با قیمت تکی فرق می کند.

خب حق دارند زیرا آنها استراتژی کارشان را براساس فروش بیشتر و سود کمتر تنظیم کرده اند. آنها بخشی از فرایند طولانی و زمانبر توزیع کالا را برعهده زنجیره های تکمیلی و پایین دستی صنعت یا حرفه خودشان گذاشته اند تا با ارتباط گیری کمتر با مشتریان جزء به دغدغه اصلی خودشان یعنی #تولید بپردازند.

خب مشکل مشتریان و #فروشندگان نهایی زنجیره تامین محصولات که یا توان مالی خرید عمده را ندارند و یا بواسطه گرانی املاک امکان تهیه فروشگاه های بزرگ و انبار محصولات برایشان میسور نیست، کماکان با #عمده_فروشان، #بنکداران و نمایندگان رسمی شرکت ها باقیست و متاسفانه اینجاست که نقش دلالان نیز پررنگتر می شود.

ما تلاش خواهیم کرد تا با استفاده از تکنولوژی و بهره گیری از دانش روز در حوزه #بازاریابی_و_فروش مستقیم و با جمع آوری سرمایه های کوچک ولی با برکت سرمایه گذارانمان، این مشکل را مرتفع سازیم و با حذف برخی از هزینه های فیزیکی، کوتاهترین و مستقیم ترین راه ممکن را انتخاب و با ایجاد #فروشگاه_اینترنتی_سایه_پخش پل ارتباطی میان #تولیدکنندگان و #مصرف_کنندگان نهایی باشیم.

#سایه_پخش می خواهد امکانی را فراهم کنند تا مصرف کنندگان نهایی به هر میزان دلخواه شان و با هر توان خریدی و به قیمت عمده خرید نمایند و هیچ گاه بخاطر محدودیت های سرمایه ای و امکانات فروشگاهی از #بازار دست خالی بیرون نروند.

ما می خواهیم امکانی را فراهم کنیم تا تولیدکنندگان و #واردکنندگان هیچگاه بخاطر دغدغه های ارزشمند و مهم شان مجبور نباشند علیرغم میل شان با #مشتریانشان قطع ارتباط کننده و به نیاز ایشان پاسخ منفی دهند.

سایه پخش معتقد است که گرانی بیداد می کند ولی می توان با مدیریت درست و صحیح، شناخت گلوگاه های #توزیع و با قطع دست #واسطه ها و #دلالان و همچنین استفاده بهینه از تجربیات گرانقدر فعالان هر #صنعت، #کالای_مرغوب و با کیفیت را با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده نهایی رساند.

پس بسم الله